SABRE jest dynamicznie rozwijającą się firmą handlowo-usługową, posiadającą wykwalifikowaną i doświadczoną w branży kadrę. Działania nasze polegają na realizacji zamówień od klientów indywidualnych i firm w zakresie zakupu i/lub montażu drzwi zewnętrznych (wejściowych), wewnętrznych, okien, rolet zewnętrznych, parapetów, bram garażowych, systemów kominowych.

Usługi świadczymy w Dęblinie i okolicach. W przypadku zakupu towaru i usługi na życzenie przyjeżdżamy do klienta. Przy okazji zapewniamy bezpłatną informację i porady przez telefon.

Z uwagi na perfekcyjną jakość naszych towarów, cieszymy się uznaniem Klientów. Sprzedawane produkty charakteryzują się wysoką jakością i estetyką. Wynika to ze współpracy z najlepszymi producentami polskimi i zagranicznymi. Oferujemy Państwu m.in. okna i drzwi we wszystkich wymiarach i w szerokiej gamie wykończeń. Każde zamówienie traktujemy indywidualnie, a naszym celem jest pełne zadowolenie naszych klientów.

Bardzo często decydując się na wymianę okien klienci stawiają warunek, by nowe rozwiązanie zawierało jak najniższe profile, tak by powierzchnia szyb była możliwie duża. Takie atuty posiada wersja Ideal 4000 Round line oraz nowe zestawienie Ideal 4000 ze skrzydłem niezlicowanym – obniżona o 5 mm wysokość ramy i skrzydła, pozwala na uzyskanie większej powierzchni przeszklenia.

onas_foto